Güzel Yaşa dergisi bir Yaşar Grubu markası olan Pınar Et tarafından Eylül 2017 itibarıyla yayımlandı. Güzel yaşamak mottosuyla çalışmalarına devam eden Pınar Et, aynı anlayışından yola çıkarak bir referans noktası haline gelecek Güzel Yaşa platformunu Kasım 2017’de hayata geçirdi.

Sağlıklı kalmak, dengeli ve iyi beslenmek, mutlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını açıyor. Bu amaç doğrultusunda Güzel Yaşa projesi bir platformdan fazlasını sunuyor. Güzel Yaşa, dergi, web sitesi ve sosyal medya kanallarıyla; yaşam kalitesini artıracak değerli bilgiler, güncel araştırmalar, hayatı kolaylaştıran iyi fikirler, trendler, spor ve sağlık alanındaki yenilikler, en leziz tarifler, en şık öneriler ve daha birçok içerikle okurlarının yaşamında fark ve farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Çağdaş insanın en değerli aktivitelerinin başında yeme-içme ve spor geliyor. Bu aktiviteler sadece beslenme ve hayatta kalma gereksinimlerimize hitap etmiyor, aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda hoş vakit geçirmemize ve güzel yaşamamıza da yardımcı oluyor.

Sağlıklı gıdaları tüketicilere güvenle ulaştırmayı amaç edinen Pınar Et, 30 yılı aşkın bir süredir sofralara lezzet katıyor. Bu sürede edindiği deneyimlerini yeni bilgilerle güncelleyen Pınar Et, bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyor. Sorumlu ve öncü olma bilinciyle daha sağlıklı nesiller ve daha güzel bir yaşam için bilgi ve kaynaklarını sizlerle buluşturuyor.